Правові позиції

Розгляд практичних правових ситуацій.

ДОГОВІР ДАРУВАННЯ НЕДІЙСНИЙ при сукупності обставин

Судова палата у цивільних справах ВСУ, розглянувши справу № 6-372цс16 за позовом обдаровуваного (померлого в процесі, в справу вступив його правонаступник, який претендує на квартиру як спадкоємець за законом) до дарувальника про усунення перешкод в користуванні квартирою, за зустрічним позовом про визнання недійсним договору дарування квартири, визнання права власності сформувала наступну правову позицію.

Детальніше »

Юридична та доказова сила електронного документу не може бути заперечена лише через те, що він має електронну форму

Юридична та доказова сила електронного документу не може бути заперечена лише через те, що він має електронну форму. Електронний підпис може використовуватися виключно на договірних засадах.

Детальніше »

Права та зобов'язання спільної сумісної власності у подружжя

У подружжя, окрім права спільної сумісної власності на отримані грошові кошти та одержаний за рахунок останніх автомобіль, внаслідок укладення кредитного договору, також виникає зобов'язання в інтересах сім'ї у вигляді повернення кредитних коштів, виконання якого подружжя здійснює солідарно.

Детальніше »

Використання факсиміле за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронно-цифрового підпису або іншого аналога власноручного підпису

Використання факсиміле за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронно-цифрового підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою угодою сторін, в якій повинні міститися зразки відповідного аналога їх власноручних підписів.

Детальніше »

ВСУ роз'яснив, коли можна вилучити майно беззахисного

ПРАВОВА ПОДІЯ: Верховний Суд України на засіданні Судової палати у цивільних справах 30 березня 2016 року розглянув справу № 6-1851цс15 про звернення стягнення на предмет іпотеки, в якому сформував нову важливу позицію.

Детальніше »

Потрібна допомога?

Зверніться до адвоката у разі термінової необхідності та отримайте відповідь у зручний для вас спосіб


Швидка
правова
допомога
Замовити
послугу в
адвоката
Розповісти
свій випадок
адвокату